UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nagrywać i wysyłać filmy na ich strony gdzie przyjmują zgłoszenia o piratach drogowych. Dla bardziej ambitnych zgłaszać osobiście do komendy z powiadomieniem mailowym komendanta wojewódzkiego lub głównego o zlożeniu takiego zawiadomienia.


Anuluj