Wybrany wątek opinii
To wszystko wina pelnych agresji cyklistow,ktory szaleja po chodnikach,sciezkach,drogach naszego kraju,zmuszaja biednych I zaszczutych przez nich kierowcow do nieracjonalnych postepowan takich jak: pijanstwo I cpunstwo na drogach,ucieczek z miejsca wypadkow,wymuszen drogowych,przekraczania predkosci,wyprzedzania na przejsciach itp.Ciezkie I pelne stresu jest zycie kierowcy,a wszystko jak wspomnialem to wina cyklistow no I oczywiscie PiS I prezesa.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Zbyszek 1 - ---- Puk, puk. .. masz coś chorego w swojej łepetynie. Odwiedź lekarza, to dobra rada !!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@Zbyszek 1 - jesteś marny
Do moderacji
Odpowiedz
1
2