Stalkingu nie było
(fot. AD, arch. portEl)
Sąd Rejonowy w Elblągu orzekł, że Jan G. nie nękał o 20 lat młodszej kobiety, która wytoczyła mu proces. Twierdziła, że jest ofiarą stalkera i domagała się odszkodowania. Sąd jednak uznał, że mężczyzna jest niewinny. Wyrok nie jest prawomocny, strony mogą się od niego odwołać.