UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

U nas jak nie zamorduje to nie ma stalkingu, na Zachodzie juz dawno by mial zakaz zblizania. W tych tematach poziom sędziowania jest 50 lat za Zachodem.


Anuluj