UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
U nas jak nie zamorduje to nie ma stalkingu, na Zachodzie juz dawno by mial zakaz zblizania. W tych tematach poziom sędziowania jest 50 lat za Zachodem.
U nas jak nie zamorduje to nie ma stalkingu, na Zachodzie juz dawno by mial zakaz zblizania. W tych tematach poziom sędziowania jest 50 lat za Zachodem.