UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przykre w dzisiejszych czasach jest to, że jak był artykuł o aresztowaniu, to komentarzy była cała masa, wszyscy na niego wjeżdżali, wyzywali od psycholi itd. , Gdzie jest teraz to całe buractwo?? Zobaczcie jacy z Was prości ludzie, o małych móżdżkach.

realistka

Anuluj