UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bo jak był art. o aresztowaniu, wszyscy - zapewne większość, myślała, że zatrzymanie nastąpiło po niezbitych dowodach, a nie bezpodstawnie.

Jasiuu

Anuluj