UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nasz sad uwielbia uniewinniac... Chyba ze ktos dzialke okradnie, wtedy 5 lat. A jak kobieta jest ofiarą - nikt sie w elblaskim sadzie tym nie martwi. Bo sedziow to nie dotyczy... Molestowanie, stalking, to dka nich taki "podryw". Kazdy sadzi wg siebie? :(
Oburzona wyrokiem