UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz to "ją ponęka" o zadość uczynienie za bezpodstawne pomówienia, sprawę i areszt. Jak to jest bez dowodów tylko pomówienie - aresztują?? Mnie jak idiota nękał mam dowody, policja nic nie robiła - jak się później okazało jest to rodzina policjanta.
Ciekawski