UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nasz sad uwielbia uniewinniac... Chyba ze ktos dzialke okradnie, wtedy 5 lat. A jak kobieta jest ofiarą - nikt sie w elblaskim sadzie tym nie martwi. Bo sedziow to nie dotyczy... Molestowanie, stalking, to dka nich taki "podryw". Kazdy sadzi wg siebie? :(
Oburzona wyrokiem