Wybrany wątek opinii
Przykre w dzisiejszych czasach jest to, że jak był artykuł o aresztowaniu, to komentarzy była cała masa, wszyscy na niego wjeżdżali, wyzywali od psycholi itd. , Gdzie jest teraz to całe buractwo?? Zobaczcie jacy z Was prości ludzie, o małych móżdżkach.
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
Bo jak był art. o aresztowaniu, wszyscy - zapewne większość, myślała, że zatrzymanie nastąpiło po niezbitych dowodach, a nie bezpodstawnie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Wszyscy? Ja pamiętam, że większość faceta broniła.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2