21
25.06.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
też jestem ciekaw co w tej sprawie ma do powiedzenia pan Missan. ??? W końcu kandyduje na prezydenta miasta, żeby nie było jak z aferą w Olsztynie
(2018.06.26)
@Mex. - Ja też byłem niewinny i nieugięcie dążyłem do niej w sądzie, to za niewinność dołożono mi drugie tyle !!! W sądzie myśli człowiek, że znajdzie sprawiedliwość, nic bardziej mylnego !!! Ja osobiście na pierwszej sprawie trafiłem sędziego, który potraktował mnie jak śmiecia do tego moje zeznania absolutnie nie brał pod uwagę, od samego początku nawet dobrze sprawa się nie zaczęła a już wiedziałem, że sprawę mam przegraną. To o czym my mówimy !!!
fc (2018.06.26)
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. - A niby dlaczego, cenzurka?:) to trochę nie przystoi w państwie demokratycznym !
cenzurka (2018.06.26)
Tak zwane- inne czynności seksualne to może być wszystko, nawet klepnięcie w tyłek lub inny głupi, mało istotny żart. Cieszę się, że uniewinniono Pana Jarosława G. ponieważ to dobry człowiek i moim zdaniem wplątanie go w sprawę o gwałt moim zdaniem jest daleko niestosownym krokiem ze strony pokrzywdzone. Potępiam gwałty i uważam, że kary są zbyt niskie, ale nie dajmy się zwariować, bo za inne czynności seksualne można wsadzić każdego faceta- prawda panowie.
(2018.06.26)
cenzura tu okropna. .. .pytałem co na to kandydat Missan, podobno eż tam był
(2018.06.26)

info

2  
  2
Nawet żona męża potrafi super oczernic i dostaje się parę latek
anonim 2 (2018.06.26)
A widziała Pani wyniki DNA?????? Nie!!! A ja tak i jedyne co mogę powiedzieć to że szczerze współczuje oskarżonemu i jego rodzinie.
...... (2018.06.26)
Polecam reportaż Justyny Kopińskiej pt. Elbląg odwraca oczy, zwłaszcza tym, którzy próbują umniejszyć winę obu. .. .(miejsce na niecenzuralne) albo wręcz oczernić ofiarę. Elbląski sąd, elbląski szpital dały ciała na całej linii. Współczucie dla pokrzywdzonej, mam nadzieję, że Pani z tego jednak wyjdzie obronną ręką.
Czytając (2018.06.26)

info

2  
  1
@cenzurka - jest okropna tutaj cenzura
(2018.06.27)
@...... - grubo
(2018.06.27)