UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polecam reportaż Justyny Kopińskiej pt. Elbląg odwraca oczy, zwłaszcza tym, którzy próbują umniejszyć winę obu. .. .(miejsce na niecenzuralne) albo wręcz oczernić ofiarę. Elbląski sąd, elbląski szpital dały ciała na całej linii. Współczucie dla pokrzywdzonej, mam nadzieję, że Pani z tego jednak wyjdzie obronną ręką.
Czytając