UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Polecam reportaż Justyny Kopińskiej pt. Elbląg odwraca oczy, zwłaszcza tym, którzy próbują umniejszyć winę obu. .. .(miejsce na niecenzuralne) albo wręcz oczernić ofiarę. Elbląski sąd, elbląski szpital dały ciała na całej linii. Współczucie dla pokrzywdzonej, mam nadzieję, że Pani z tego jednak wyjdzie obronną ręką.
Czytając