UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. - A niby dlaczego, cenzurka?:) to trochę nie przystoi w państwie demokratycznym !
cenzurka
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. - A niby dlaczego, cenzurka?:) to trochę nie przystoi w państwie demokratycznym !
cenzurka