Wybrany wątek opinii
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję. - A niby dlaczego, cenzurka?:) to trochę nie przystoi w państwie demokratycznym !
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@cenzurka - jest okropna tutaj cenzura
Do moderacji
Odpowiedz
0
0