Wybrany wątek opinii

Najbardziej przykre jest to, że taki wyrok wydała … kobieta. Liczę na kasację w SN. Serdecznie pozdrawiam skrzywdzoną Panią. Wierzę, że jednak sprawiedliwość wygra.
ewk49 (2018.06.26)
A widziała Pani wyniki DNA?????? Nie!!! A ja tak i jedyne co mogę powiedzieć to że szczerze współczuje oskarżonemu i jego rodzinie.
...... (2018.06.26)
@...... - grubo
(2018.06.27)
Powrót do komentarzy