Wybrany wątek opinii
Najbardziej przykre jest to, że taki wyrok wydała … kobieta. Liczę na kasację w SN. Serdecznie pozdrawiam skrzywdzoną Panią. Wierzę, że jednak sprawiedliwość wygra.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
A widziała Pani wyniki DNA?????? Nie!!! A ja tak i jedyne co mogę powiedzieć to że szczerze współczuje oskarżonemu i jego rodzinie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
@...... - grubo
Do moderacji
Odpowiedz
0
0