UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

też jestem ciekaw co w tej sprawie ma do powiedzenia pan Missan. ??? W końcu kandyduje na prezydenta miasta, żeby nie było jak z aferą w Olsztynie


Anuluj