UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Mex. - Ja też byłem niewinny i nieugięcie dążyłem do niej w sądzie, to za niewinność dołożono mi drugie tyle !!! W sądzie myśli człowiek, że znajdzie sprawiedliwość, nic bardziej mylnego !!! Ja osobiście na pierwszej sprawie trafiłem sędziego, który potraktował mnie jak śmiecia do tego moje zeznania absolutnie nie brał pod uwagę, od samego początku nawet dobrze sprawa się nie zaczęła a już wiedziałem, że sprawę mam przegraną. To o czym my mówimy !!!

fc

Anuluj