A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za około 44 zł afera a ile kosztowała rozprawa????? ile wziął sędzia za godzinę pracy? koszty sądowe kto poniósł ???
elbląskie absurdy
Niedługo nas ukażą za chodzenie ścieżkami na skróty. Ukarać policjanta za skierowanie sprawy do sądu. Chyba jakiś pakiet jest aby kierować sprawy do sądu lub tylko karać mandatem. Poważne sprawy czekają na rozstrzygnięcia miesiącami a bzdurami sąd się zajmuje natychmiast.
Dokładnie tak, ukarać policjanta za nadgorliwość !!! Miejmy nadzieję, że pani sędzia wykaże się trochę większą wyrozumiałością. Wyrok sprawiedliwy to może dołożyć mu jeszcze stówkę czyli 200 zł. a policjantowi zabrać premię za nadgorliwość.
haha przepadek 10€1 A co sie z nimi stanie??? Pewnie sedzina zachachmęci.
Proces kosztowałdużo wiecej niż ta cała sytuacja, jest dużo poważniejszych sprawa a skupiają sie na goownach
To wykroczenie, przedział mandatu od 20 zł, czy za to należało się już skierowanie sprawy do sądu ?, To marnowanie naszych pieniędzy z podatków. Nadgorliwy policjant z policjantką chyba oczekiwali nagrody za nadgorliwość. Powinni być ukarani mandatem w wysokości 20 krotnej średniej krajowej. Karze się maluczkich, sędziemu złodziejowi czy wobec innych na tzw "stołkach" stosuje się taryfy ulgowe, (roztargnienie, nie ta komisja. .). Tą żenującą sprawą powinny zająć się odpowiednie instytucje. Policja niech zajmie się autami stojącymi na chodnikach bo przejść nie można bezpiecznie np koło szkoły nr 12.
a moim zdaniem zabić go i pokroić, zastrzelić i nie wiem co jeszcze. ludzie powariował ten swiat przecierz ten facet wychowany w komunie(więc powinne być mu odebrane wszystkie prawa zgodnie z zasadą deubekomunizacyjną)chciał poprostu załatwić sprawę jak najszybciej nie wiedząc ze dzisiejsi policjanci nie biora bo to sie nie opłaca po drugie policja lubi takie sprawy medialne więc można to nagłośnić i to się właśnie stało. nasza terazniejsza policja nie bierze chyba że ktoś się stawia albo przeciwstawia rządowi to wtedy wpiernicz albo test na paralizatorze. ALE SKĄD TEN PAN MIAŁ TO WIEDZIĘĆ ŻE POLICJA JEST ODMIENIONA?????
@RYSZARD - "przecierz" - przecież masz kłopoty z ortografią !!! Mówisz, że policjanci nie biorą? Czy jesteś tego pewien???
Nie pochawalam czynu, ale wiek tego człowieka (62 lata) sporo mówi. Człowiek spędził szmat życia w czasach gdy takie sprawy załatwiało się na skalę masową po prostu kasą czy nawet flaszką. Prawo jazdy zdawało się za kasę czy pół świniaka, tak jak w wielu innych kwestiach.
Sądy i dyplomacja jest w rękach komunistów!!!!!
Co za debilne prawo. Za jakiś kawałek papieru rok w zawiasach. Nawkładają wam bzdur do głów i później w to wierzycie. Ludzie oprawców takich jak Hitler, Stalin czy komuniści też tak myśleli. Pamiętacie wyroki sądów i kary jakie wydawali bandyci prokuratorzy na zlecenie? Będziecie się smażyć w piekle. Od tego nie uciekniecie.