A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@parodia - A czy to sędzia wniósł akt oskarżenia, czepiacie się sądów - proponuję nową reformę która określi sztywno ilość rozpraw przewidzianych dla sprawy danego rodzaju oraz wyrok dokładnie taki sam we wszystkich podobnych sprawach.
@jacek123 - A jaki jest wyrok za arogancję ???
Rok w zawiasach . To ten siedzia powinien przejść próbę na obecność alkoholu we krwii jestem pewien ze wyadawalo mu się ze jest na sprawie Hanny GW