UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za debilne prawo. Za jakiś kawałek papieru rok w zawiasach. Nawkładają wam bzdur do głów i później w to wierzycie. Ludzie oprawców takich jak Hitler, Stalin czy komuniści też tak myśleli. Pamiętacie wyroki sądów i kary jakie wydawali bandyci prokuratorzy na zlecenie? Będziecie się smażyć w piekle. Od tego nie uciekniecie.

Misia