UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

haha przepadek 10€1 A co sie z nimi stanie??? Pewnie sedzina zachachmęci. Proces kosztowałdużo wiecej niż ta cała sytuacja, jest dużo poważniejszych sprawa a skupiają sie na goownach

robokonstruktor

Anuluj