UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niedługo nas ukażą za chodzenie ścieżkami na skróty. Ukarać policjanta za skierowanie sprawy do sądu. Chyba jakiś pakiet jest aby kierować sprawy do sądu lub tylko karać mandatem. Poważne sprawy czekają na rozstrzygnięcia miesiącami a bzdurami sąd się zajmuje natychmiast.


Anuluj