UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To wykroczenie, przedział mandatu od 20 zł, czy za to należało się już skierowanie sprawy do sądu ?, To marnowanie naszych pieniędzy z podatków. Nadgorliwy policjant z policjantką chyba oczekiwali nagrody za nadgorliwość. Powinni być ukarani mandatem w wysokości 20 krotnej średniej krajowej. Karze się maluczkich, sędziemu złodziejowi czy wobec innych na tzw "stołkach" stosuje się taryfy ulgowe, (roztargnienie, nie ta komisja. .). Tą żenującą sprawą powinny zająć się odpowiednie instytucje. Policja niech zajmie się autami stojącymi na chodnikach bo przejść nie można bezpiecznie np koło szkoły nr 12.


Anuluj