UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co za debilne prawo. Za jakiś kawałek papieru rok w zawiasach. Nawkładają wam bzdur do głów i później w to wierzycie. Ludzie oprawców takich jak Hitler, Stalin czy komuniści też tak myśleli. Pamiętacie wyroki sądów i kary jakie wydawali bandyci prokuratorzy na zlecenie? Będziecie się smażyć w piekle. Od tego nie uciekniecie.

Misia

Anuluj