A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Super, tak powstają wspomnienia. Będzie na starość co wnukom opowiadać. Smutni ci co krytykują innych zamiast samemu coś odje. .. chać. ch=b
Zgwałce ci zone i zabije dziecko. Tez bede mial co opowiadac wnukom. Fajnie
Nie dziwie się, że wielu jeździ bez uprawnień. Niektórzy nie chcą albo mają już dość tego kabaretu zwanego WORD.
Miała pecha? Co Ty bredzisz człowieku?! Raczej nie miała rozumu kompletnie! Jak by ktetynka nie trafiła w radiowóz to może by jeszcze kogoś zabiła.
Szkoda dziewczyny ale trudno musi z tego wyjść, dobrze że nikomu nic się nie stało a krytykańcom hwd, nigdy nie jeździliście po pijaku? Zdarza się, szkoda że ktoś sam się wkopuje ale życzyć komuś to co złe to typowy polak-katolik. .szczególnie ten co gwałtu życzy, chyba sam człecze jesteś niedopchnięty i ci brakuje
Znowu NE JEDNAK NEBRASKI tyle nie piją co w samym elblagu pod nosem...elblag dziura zabita dechami...
@Strażak - Zmień rękę gimbusie.
@StefanK - To w WORD uczą jeżdzić po pijaku?
@Lycebmi To już jest bardzo słabe, nie chcij, żeby komuś z Twoich bliskich albo Tobie się to przytrafiło o czym piszesz.
@Asss- oj tak nebraski w tej dziurze zabitej dechami przestali hulać na podwójnym gazie -dzięki