UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie dziwie się, że wielu jeździ bez uprawnień. Niektórzy nie chcą albo mają już dość tego kabaretu zwanego WORD.
StefanK
Nie dziwie się, że wielu jeździ bez uprawnień. Niektórzy nie chcą albo mają już dość tego kabaretu zwanego WORD.
StefanK