UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szkoda dziewczyny ale trudno musi z tego wyjść, dobrze że nikomu nic się nie stało a krytykańcom hwd, nigdy nie jeździliście po pijaku? Zdarza się, szkoda że ktoś sam się wkopuje ale życzyć komuś to co złe to typowy polak-katolik. .szczególnie ten co gwałtu życzy, chyba sam człecze jesteś niedopchnięty i ci brakuje

Czesław