Wybrany wątek opinii
Nie dziwie się, że wielu jeździ bez uprawnień. Niektórzy nie chcą albo mają już dość tego kabaretu zwanego WORD.
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@StefanK - To w WORD uczą jeżdzić po pijaku?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0