Wybrany wątek opinii

Nie dziwie się, że wielu jeździ bez uprawnień. Niektórzy nie chcą albo mają już dość tego kabaretu zwanego WORD.
StefanK (2018.02.05)
@StefanK - To w WORD uczą jeżdzić po pijaku?
mm263 (2018.02.05)
Powrót do komentarzy