Pijana kobieta uderzyła w radiowóz

28
05.02.2018
Pijana kobieta uderzyła w radiowóz
fot. policja
27-letnia kobieta, wyjeżdżając z ul. Orlej uderzyła autem w stojący radiowóz wypadkowy, który obsługiwał w tym miejscu kolizję. Chwilę później okazało się, co było przyczyną zderzenia. Policjanci sprawdzili bowiem trzeźwość 27-latki.
Sytuacja rozegrała się na ulicy Orlej w Elblągu. Patrol ruchu drogowego został wezwany w sprawie kolizji i tę kolizję obsługiwał. Nagle policjanci usłyszeli zderzenie aut. Tym razem ford fiesta uderzył w policyjnego fiata ducato. Stłuczka nie okazała się groźna. Policjanci skontrolowali 27-latkę, która kierowała wspomnianą fiestą. I tu wyszło na początku, że kobieta nie ma uprawnień do kierowania samochodem. Chwilę później przebadano ją na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik badania to 1 promil alkoholu.
   Fiestę przekazano innej trzeźwej osobie, natomiast 27-letnia kobieta dostała wezwanie do stawienia się w komendzie. Teraz usłyszy zarzut kierowania autem po pijanemu oraz odpowie za jazdę bez uprawnień i spowodowanie kolizji. Może jej grozić kara do 2 lat pozbawiania wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To było w sobotę? Stały trzy wozy na bombach.
ijoijo (2018.02.05)

info

7  
  1
Ale miała pecha!!!! Młoda dziewczyna i pijana za kierownicą! !! Niech zdjęcie jej wstawia... Masakra. Prace społeczne albo do więzienia!
(2018.02.05)
Chcialbym pozdrowic tate Czache .????
Malysz Karowa (2018.02.05)

info

1  
  10
przynajmniej prawa jazdy jej nie zabiorą;-)
(2018.02.05)

info

7  
  6
Z takim szczęściem w ogóle nie powinna wychodzić z domu.
(2018.02.05)

info

23  
  1
jak zwykle kobieta. ..
(2018.02.05)

info

6  
  12
Trzeba byc skonczona kret...zeby zrobic cos takiego. . . Nawalona, bez uprawnien i w radiowoz uderzyla... dramat. Kobieto po co zyjesz?
Lycebmi (2018.02.05)

info

24  
  3
Po co zyjesz kobieto?
Zakochany (2018.02.05)

info

8  
  3
opublikowac fotkę jej bo ktoś głupi jeszcze sobie alkoholiczkę za żonę weźmie
janedesa (2018.02.05)
dobrze ze w radiowoz a nie w czlowieka lub jakies dziecko, co tu pisac typowy pustak juz z niej ani dziewczyna, ani matka a napewno nie materjal na zone a jesli juz kogos ma to wspolczuje takiego wynalazku.
@@@@ (2018.02.05)

info

19  
  1