A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
1 promil ?!!! a auto pewnie bez OC. Ta pani nigdy w życiu nie powinna otrzymać uprawnień - będzie miała co wspominać na starość. Tak jest w kilku innych krajach.
Gratuluję pierwsza nominacja w tym roku do tytułu IDIOTA ROKU !
Brawo zawzwodzie, a za wzwodem cztery litery. Brawo za - 4 litery. Najlepsza dzielnica. Kocham ten klimat, te zapachy palonego kalosza z komina. Tak trzymać. Zróbcie tam jeszcze ze dwa Borysy i gitara.
Pochwali się na FB?
Lepiej gwalcic niz byc gwalconym
Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli, a duszę gorszą masz, gorszą niżeli!. ..
Napewno to jakiś trzepak z bajzla, normalne kobiety nie mają takich zachowań
Mam zdjecie nawet jak uderzyła w radiowóz ????