28
05.02.2018

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
1 promil ?!!! a auto pewnie bez OC. Ta pani nigdy w życiu nie powinna otrzymać uprawnień - będzie miała co wspominać na starość. Tak jest w kilku innych krajach.
kmp (2018.02.05)

info

3  
  0
Gratuluję pierwsza nominacja w tym roku do tytułu IDIOTA ROKU !
Kapitułakonkursu (2018.02.05)

info

8  
  0
Brawo zawzwodzie, a za wzwodem cztery litery. Brawo za - 4 litery. Najlepsza dzielnica. Kocham ten klimat, te zapachy palonego kalosza z komina. Tak trzymać. Zróbcie tam jeszcze ze dwa Borysy i gitara.
Dumnyzawzwodzianin (2018.02.05)

info

4  
  0
Pochwali się na FB?
(2018.02.05)

info

3  
  0
Lepiej gwalcic niz byc gwalconym
Lycebmi (2018.02.06)
Kobieto! puchu marny! ty wietrzna istoto! Postaci twojej zazdroszczą anieli, a duszę gorszą masz, gorszą niżeli!. ..
(2018.02.06)

info

0  
  0
Napewno to jakiś trzepak z bajzla, normalne kobiety nie mają takich zachowań
(2018.02.06)
Mam zdjecie nawet jak uderzyła w radiowóz ????
Madrid (2018.02.11)

info

0  
  0