UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Znowu NE JEDNAK NEBRASKI tyle nie piją co w samym elblagu pod nosem...elblag dziura zabita dechami...
Asss
Znowu NE JEDNAK NEBRASKI tyle nie piją co w samym elblagu pod nosem...elblag dziura zabita dechami...
Asss