Wybrany wątek opinii

Ale miała pecha!!!! Młoda dziewczyna i pijana za kierownicą! !! Niech zdjęcie jej wstawia... Masakra. Prace społeczne albo do więzienia!
(2018.02.05)
Miała pecha? Co Ty bredzisz człowieku?! Raczej nie miała rozumu kompletnie! Jak by ktetynka nie trafiła w radiowóz to może by jeszcze kogoś zabiła.
ojciec (2018.02.05)
Powrót do komentarzy