Wybrany wątek opinii
Ale miała pecha!!!! Młoda dziewczyna i pijana za kierownicą! !! Niech zdjęcie jej wstawia... Masakra. Prace społeczne albo do więzienia!
Do moderacji
Odpowiedz
47
1
Miała pecha? Co Ty bredzisz człowieku?! Raczej nie miała rozumu kompletnie! Jak by ktetynka nie trafiła w radiowóz to może by jeszcze kogoś zabiła.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0