A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
wiadomo, że nie będzie siedzial, bo i po co ale niech zaplaci za wszelkie wyrzadzone szkody.
Bez przesady ludzie . 0.5 promila to problem tylko w państwach wyznaniowych . Np u wszelkiej maści tych ze szmatą na głowie . W krajach anglosaskich jest 0.8 . Gdyby u nas podnieśli dopuszczalny poziom uniknelibysmy wielu tragedii rodzinnych . Wielu ludziom ze wsi auto jest potrzebne a zabieranie prawa jazdy jest tak naprawdę często ich wykluczeniem ze spoleczenstwa
Wystarczyło by podnieść dopuszczalny limit do 0.8 jak w wielu rozwiniętych krajach . I otworzyć państwowe sklepy z marihuaną zamiast zabijać polską młodzież dopalaczami . NIESTETY NADZ NARÓD PROWADZĄ ŚLEPCY
Cenzura w tych komentarzach chyba ma 40 lat doświadczenia
Cenzorzy z rybackiej
Usunęli 7 moich wpisów . Ta co do podłogi + to co na szyji - jako jedno słowo .
Haha zrobiłem was w męski narząd . wy kochający się z tą samą płcią
Nie. To fan po jechał po osmiorniczki
Przez to ze skosil trzy slupy nie dziala sygnalizacja swietlna i wczoraj doszlo do wypadku osobowki z tramwajem na tym skrzyzowaniu
@Anglia Kanada USA - 0.8 - To ludzie na wsi to moga jeżdzic po pijaku a ci z miasta nie mogą, pijusy sami się wykluczają i bardzo dobrze, albo chlanie albo jazda. właśnie przez te 0,promila postanowił zdążyc na światłach, ale na wsi przecież nie ma światel. ..