UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przez to ze skosil trzy slupy nie dziala sygnalizacja swietlna i wczoraj doszlo do wypadku osobowki z tramwajem na tym skrzyzowaniu


Anuluj