UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bez przesady ludzie . 0.5 promila to problem tylko w państwach wyznaniowych . Np u wszelkiej maści tych ze szmatą na głowie . W krajach anglosaskich jest 0.8 . Gdyby u nas podnieśli dopuszczalny poziom uniknelibysmy wielu tragedii rodzinnych . Wielu ludziom ze wsi auto jest potrzebne a zabieranie prawa jazdy jest tak naprawdę często ich wykluczeniem ze spoleczenstwa

Anglia Kanada USA - 0.8