Wybrany wątek opinii

A może to pisiorski urzędnik który nic nie zapłaci i jeszcze go w sądzie przeproszą.
(2017.12.19)
A co ma pis do tego?
(2017.12.19)
Nie. To fan po jechał po osmiorniczki
We (2017.12.20)
Powrót do komentarzy