Spieszył się do pracy i "skosił" trzy słupy
fot. policja
Pośpiechem i wypitym alkoholem tłumaczył się przed policjantami 56-letni mężczyzna, który skosił swoim samochodem trzy słupy sygnalizacji świetlnej oraz uszkodził inne auto. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie al. Grunwaldzkiej i Żeromskiego w chwili, gdy sygnalizator pokazywał czerwone światło. Badanie alkotestem wykazało 0,5 promila alkoholu w organizmie.