UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wystarczyło by podnieść dopuszczalny limit do 0.8 jak w wielu rozwiniętych krajach . I otworzyć państwowe sklepy z marihuaną zamiast zabijać polską młodzież dopalaczami . NIESTETY NADZ NARÓD PROWADZĄ ŚLEPCY

WIDZĄCY W MROKU