UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wystarczyło by podnieść dopuszczalny limit do 0.8 jak w wielu rozwiniętych krajach . I otworzyć państwowe sklepy z marihuaną zamiast zabijać polską młodzież dopalaczami . NIESTETY NADZ NARÓD PROWADZĄ ŚLEPCY

WIDZĄCY W MROKU

Anuluj