UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wystarczyło by podnieść dopuszczalny limit do 0.8 jak w wielu rozwiniętych krajach . I otworzyć państwowe sklepy z marihuaną zamiast zabijać polską młodzież dopalaczami . NIESTETY NADZ NARÓD PROWADZĄ ŚLEPCY
WIDZĄCY W MROKU