UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Anglia Kanada USA - 0.8 - To ludzie na wsi to moga jeżdzic po pijaku a ci z miasta nie mogą, pijusy sami się wykluczają i bardzo dobrze, albo chlanie albo jazda. właśnie przez te 0,promila postanowił zdążyc na światłach, ale na wsi przecież nie ma światel. ..
łomatko