55
10.11.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Redakcjo Portel'u. .. .paczka 10 jaj kosztuje 8,50 zł. W ciągu miesiąca zdrożały o 3 zł!!!!! Dlaczego nikt tego nie zauważył i o tym się nie pisze??
StefanK (2017.11.10)
LUDZIE !!! czytam Wasze komentarze i pytam , czy Naprawdę tak bardzo jesteście zepsuci ? Życzyć komuś śmierci ? Ja nie jestem święty ale naprawdę ,aż tak bardzo być zepsutym żeby rzucać kamienie usiądź jeden z drugim wieczorem i pomyślcie co mogę zrobić żeby było dobrze bo kara śmierci za świnke morską to chyba nie za dobra opcja wykorzystania zwojów mózgu?
Myślicie ludzie? (2017.11.11)

info

4  
  5
Oko za oko po co płacić podatki za kogoś takiego odrazu tez wolność w rzece Elbląg
Naleśnik (2017.11.11)

info

5  
  0
@Myślcie ludzie?- Ty jesteś zepsuty!! Bo równie dobrze można napisać, że ten gość z Gdańska co ludzkie szczątki z cmentarzy wykradał i wynosił to też nie robił nic złego, bo przecież to tylko ludzkie szczątki prawda?
StefanK (2017.11.11)

info

3  
  1
@StefanK - bo to są jaja panie szanowny i tyle.
(2017.11.11)
ale ładna smerfetka, no choć z tego zdjęcia :)
(2017.11.11)

info

0  
  1
Nie jaja tylko państwo PiS gdzie wszystko drożeje w tempie niespotykanym wcześniej chyba od roku 1989.Nie wiem czy słyszeliście, ale teraz idą znowu też podwyżki na czynsze, abonament RTV, ścieki o około 10%. Barany chwalą PiS za 500+ ale już nie widzą tego, że te 500+ nie bierze się z kosmosu, ale trzeba te pieniądze najpierw wyciągnąć od obywateli.
kkkkkk1 (2017.11.11)
@kkkkkk1 - Przestań pisać bzdury !!! Za POwców było o wiele drożej i też stale podnosili ceny a sami kradli złodzieje bez opamiętania. Skończ z tymi bzdurnymi komentarzami !!!!!
(2017.11.11)
Na razie jedynym minusem (na razie powtórzę) w Elblągu jest skuteczność naszej Policji. Totalnie olewające podeście funkcjonariuszy np. niektórych dzielnicowych i ogólnie w tej chwili według mnie Policja działa na dwóję, oczywiście z wykrzyknikiem.
(2017.11.11)

info

2  
  1
Podawanie danych osobowych chorego psychicznie jest gorsze niz topienie chomika. Może w swoich oczach jesteś teraz bohaterem, ale trzeba być amebą bez wyobraźni, żeby cos takiego zrobić.
(2017.11.11)