A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Redakcjo Portel'u. .. .paczka 10 jaj kosztuje 8,50 zł. W ciągu miesiąca zdrożały o 3 zł!!!!! Dlaczego nikt tego nie zauważył i o tym się nie pisze??
LUDZIE !!! czytam Wasze komentarze i pytam , czy Naprawdę tak bardzo jesteście zepsuci ? Życzyć komuś śmierci ? Ja nie jestem święty ale naprawdę ,aż tak bardzo być zepsutym żeby rzucać kamienie usiądź jeden z drugim wieczorem i pomyślcie co mogę zrobić żeby było dobrze bo kara śmierci za świnke morską to chyba nie za dobra opcja wykorzystania zwojów mózgu?
Oko za oko po co płacić podatki za kogoś takiego odrazu tez wolność w rzece Elbląg
@Myślcie ludzie?- Ty jesteś zepsuty!! Bo równie dobrze można napisać, że ten gość z Gdańska co ludzkie szczątki z cmentarzy wykradał i wynosił to też nie robił nic złego, bo przecież to tylko ludzkie szczątki prawda?
@StefanK - bo to są jaja panie szanowny i tyle.
ale ładna smerfetka, no choć z tego zdjęcia :)
Nie jaja tylko państwo PiS gdzie wszystko drożeje w tempie niespotykanym wcześniej chyba od roku 1989.Nie wiem czy słyszeliście, ale teraz idą znowu też podwyżki na czynsze, abonament RTV, ścieki o około 10%. Barany chwalą PiS za 500+ ale już nie widzą tego, że te 500+ nie bierze się z kosmosu, ale trzeba te pieniądze najpierw wyciągnąć od obywateli.
@kkkkkk1 - Przestań pisać bzdury !!! Za POwców było o wiele drożej i też stale podnosili ceny a sami kradli złodzieje bez opamiętania. Skończ z tymi bzdurnymi komentarzami !!!!!
Na razie jedynym minusem (na razie powtórzę) w Elblągu jest skuteczność naszej Policji. Totalnie olewające podeście funkcjonariuszy np. niektórych dzielnicowych i ogólnie w tej chwili według mnie Policja działa na dwóję, oczywiście z wykrzyknikiem.
Podawanie danych osobowych chorego psychicznie jest gorsze niz topienie chomika. Może w swoich oczach jesteś teraz bohaterem, ale trzeba być amebą bez wyobraźni, żeby cos takiego zrobić.