UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@kkkkkk1 - Przestań pisać bzdury !!! Za POwców było o wiele drożej i też stale podnosili ceny a sami kradli złodzieje bez opamiętania. Skończ z tymi bzdurnymi komentarzami !!!!!
@kkkkkk1 - Przestań pisać bzdury !!! Za POwców było o wiele drożej i też stale podnosili ceny a sami kradli złodzieje bez opamiętania. Skończ z tymi bzdurnymi komentarzami !!!!!