UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kkkkkk1 - Przestań pisać bzdury !!! Za POwców było o wiele drożej i też stale podnosili ceny a sami kradli złodzieje bez opamiętania. Skończ z tymi bzdurnymi komentarzami !!!!!


Anuluj