UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

LUDZIE !!! czytam Wasze komentarze i pytam , czy Naprawdę tak bardzo jesteście zepsuci ? Życzyć komuś śmierci ? Ja nie jestem święty ale naprawdę ,aż tak bardzo być zepsutym żeby rzucać kamienie usiądź jeden z drugim wieczorem i pomyślcie co mogę zrobić żeby było dobrze bo kara śmierci za świnke morską to chyba nie za dobra opcja wykorzystania zwojów mózgu?

Myślicie ludzie?

Anuluj