UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na razie jedynym minusem (na razie powtórzę) w Elblągu jest skuteczność naszej Policji. Totalnie olewające podeście funkcjonariuszy np. niektórych dzielnicowych i ogólnie w tej chwili według mnie Policja działa na dwóję, oczywiście z wykrzyknikiem.