UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
LUDZIE !!! czytam Wasze komentarze i pytam , czy Naprawdę tak bardzo jesteście zepsuci ? Życzyć komuś śmierci ? Ja nie jestem święty ale naprawdę ,aż tak bardzo być zepsutym żeby rzucać kamienie usiądź jeden z drugim wieczorem i pomyślcie co mogę zrobić żeby było dobrze bo kara śmierci za świnke morską to chyba nie za dobra opcja wykorzystania zwojów mózgu?
Myślicie ludzie?