UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jaja tylko państwo PiS gdzie wszystko drożeje w tempie niespotykanym wcześniej chyba od roku 1989.Nie wiem czy słyszeliście, ale teraz idą znowu też podwyżki na czynsze, abonament RTV, ścieki o około 10%. Barany chwalą PiS za 500+ ale już nie widzą tego, że te 500+ nie bierze się z kosmosu, ale trzeba te pieniądze najpierw wyciągnąć od obywateli.
kkkkkk1