UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na razie jedynym minusem (na razie powtórzę) w Elblągu jest skuteczność naszej Policji. Totalnie olewające podeście funkcjonariuszy np. niektórych dzielnicowych i ogólnie w tej chwili według mnie Policja działa na dwóję, oczywiście z wykrzyknikiem.


Anuluj