UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na razie jedynym minusem (na razie powtórzę) w Elblągu jest skuteczność naszej Policji. Totalnie olewające podeście funkcjonariuszy np. niektórych dzielnicowych i ogólnie w tej chwili według mnie Policja działa na dwóję, oczywiście z wykrzyknikiem.