A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
CHCECIE ROZWIJAĆ potrfele KASĘ KUMPLI WRÓBLEWSKIEGO!!!!!tyle kasy Wróblewski z vice do sztumu i pozbawić ich majątków aferzystów pijaków i złodzieji
niech nie ściemniają niech położa igielit na stoku a nie pierd.. o Szopenie zrywka kasy Elblążan
@777 - a jakoś w strategii sportowej miasta, o której pan radny B mówił w telewizji truso nie było mowy o sportach zimowych!. Rozwijamy, jak tłumaczymy 200 tys. , ale w strategii to nie musimy. Cóż za brak spójności.
@antykacap - Nie Ty bedziesz mówił mi co mam robić :), jeżdzę co roku na Słowację na narty i wystarcza mi to, natomiast zdecydowanie bardziej wolałabym zostawić pieniądze w swoim mieście.
@antykacap - To nie jest Twój pomysł. To rada byłego pana, który pilnował żyrandola, dla większości Polaków. Komorowski do Polaków to powiedział. Czyli PO do ciemnego ludu.
Ja nie mam zamiaru nikomu mówić co ma robić Zgadza się, że to nie jest mój pomysł, ja tylko powielam dobrą radę daną przez pana Bula Komoruskiego :)
ktoś nie w pełni normalny przyznaje dotacje miejskie, prywatnej firmie, to tak jakby MC donald dostał dwie stówy na wołowine bo będzie smaczniej
Nieważne czy jest śnieg czy go nie ma - bo oni swoje i tak zarobią. I o to tu chodzi - sypnąć kasę kolesiom, żeby uniezależnić ich byznes od kaprysów pogody
Jeśli miasto wydaje 200 000zł na stowarzyszenie, które ma rozdawać karnety w szkołach, to niech da te pieniądze szkołom. Moje dziecko nie jeździ na nartach to po huk mi karnet. Miasto równie dobrze mogło dać pieniądze na tor gokartowy którego właściciel rozdawałby karnety dla szkół. Też tak bym chciał. To jakaś paranoja. Ktoś tu z podatników żartuje, albo robi wszystko poważnie. To jeszcze gorzej.
normą jest, że miasto utrzymuje wszystkie kluby sportowe i stowarzyszenia działające na rzecz dzieci, twoje dziecko może nie chce jeździć na nartach, a moje chce, a ma w nosie piłką nożną czy ręczna, na te kluby co roku miasto przyznaje dużo więcej pieniędzy, więc skąd ten szum. W zeszłym roku i poprzednim Kram Start dostał więcej niż 200 tys. i nikt z tego nie robił sensacji,