UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nieważne czy jest śnieg czy go nie ma - bo oni swoje i tak zarobią. I o to tu chodzi - sypnąć kasę kolesiom, żeby uniezależnić ich byznes od kaprysów pogody
Zawód-Dyrektor
Nieważne czy jest śnieg czy go nie ma - bo oni swoje i tak zarobią. I o to tu chodzi - sypnąć kasę kolesiom, żeby uniezależnić ich byznes od kaprysów pogody
Zawód-Dyrektor