UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieważne czy jest śnieg czy go nie ma - bo oni swoje i tak zarobią. I o to tu chodzi - sypnąć kasę kolesiom, żeby uniezależnić ich byznes od kaprysów pogody

Zawód-Dyrektor

Anuluj